IIYAMAiiyama ProLite LFDs, 139cm (55''), 4K, USB, kit, black
Toon alle:
iiyama ProLite LFDs Version
Beschrijving
iiyama prolite lh5541uhs-b2 — 139cm (55''), 4k
iiyama prolite lh5541uhs-b2 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 139cm (55''), 4k van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 16:9, 139 cm (55'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 16:9 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 139 cm (55'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 3840x2160 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (400x400 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- luidspreker – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 500cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 139cm (55''), 4k |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 139 cm (55'') |
| Resolutie | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (400x400 mm) |
| Audio | luidspreker |
| Artikelcode | iiyle5541uhs-2 |
| Origineel artikelnummer | LH5541UHS-B2 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | scherm (non-touch) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 19.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











