
TerugHomeTagsMobile Terminals TabletsPD45S0FE010020300 - Honeywell PD45, 12 dots/mm (300dpi), Peeler, Rewind, LTS, Disp., USB, USB-host, Ethernet, ZPLII, ZSim II, IPL, DPL
Art: PD45S0FE010020300EAN: 9506893661270
PD45S0FE010020300 - Honeywell PD45, 12 dots/mm (300dpi), Peeler, Rewind, LTS, Disp., USB, USB-host, Ethernet, ZPLII, ZSim II, IPL, DPL
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pd45 — 12 dots/mm (300 dpi), peeler
honeywell pd45 is een 12 dots/mm (300 dpi), peeler van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- midrange printer
- thermal transfer
- 12 dots/mm (300 dpi)
- mediabreedte (max): 114 mm
- printbreedte (max.): 105 mm
- diameter rol (max.): 203mm
- ribbon core: 25.4 mm
- snelheid(max): 200 mm/s
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), peeler |
|---|---|
| Kenmerk | midrange printer |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 105 mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Artikelcode | hwpd45-25 |
| Origineel artikelnummer | PD45S0FE010020300 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 12.1166 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen









