
TerugHomeTSC ML241P, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, USB | ML241P-A001-0402
Art: ML241P-A001-0402EAN: 4805388884466
TSC ML241P, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, USB | ML241P-A001-0402
Toon alle:
Categorieën
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
tsc ml241p — 8 dots/mm (203 dpi), rtc
tsc ml241p is een 8 dots/mm (203 dpi), rtc van TSC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 118 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- mediabreedte (max): 118 mm
- printbreedte (max.): 108 mm
- diameter rol (max.): 203mm
- ribbon core: 25.4 mm
- snelheid(max): 204 mm/s
- real time cslot
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), rtc |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 118 mm |
| Printbreedte (max.) | 108 mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Ribbon core | 25.4 mm |
| Artikelcode | tscml241p-1 |
| Origineel artikelnummer | ML241P-A001-0402 |
| Merk | TSC |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 9.1700 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen





