
Art: PM65A00000000300EAN: 4805388876645
Honeywell PM65, 12 dots/mm (300 dpi), RTC, USB, RS232, Ethernet | PM65A00000000300
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pm65 — 12 dots/mm (300 dpi), rtc
honeywell pm65 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), rtc van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 178 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 178 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 167.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 250 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- real time cslot – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), rtc |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 178 mm |
| Printbreedte (max.) | 167.4 mm |
| Diameter rol (max.) | 213mm |
| Snelheid(max) | 250 mm/s |
| Artikelcode | hwpm65-12 |
| Origineel artikelnummer | PM65A00000000300 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 17.5020 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen























