EPSONEpson TM-H6000VI, cutter, MICR, USB, poweredUSB, Ethernet, OPOS, zwart | C31CL25116B1
Toon alle:
Epson TM-H6000VI Version
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
epson tm-h6000vi — cutter, micr
epson tm-h6000vi is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt cutter, micr van EPSON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 7 dots/mm (180 dpi), mediabreedte (max): 80 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- dot-matrix printen – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 7 dots/mm (180 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 80 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 83mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 500 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afsnijdmechanisme – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- micr – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | cutter, micr |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Kenmerk | dot-matrix printen |
| Resolutie | 7 dots/mm (180 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 80 mm |
| Diameter rol (max.) | 83mm |
| Snelheid(max) | 500 mm/s |
| Artikelcode | eps6006-11 |
| Origineel artikelnummer | C31CL25116B1 |
| Merk | EPSON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 6.1220 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?






