ZebraZebra Z-Perform 1000D 60, 80mm | 3013286
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
Beschrijving
ontvangstbewijzen — zebra, z-perform 1000d 60 receipt
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige zebra, z-perform 1000d 60 receipt van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met z-perform 1000d 60 receipt, breedte rol: 80 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- z-perform 1000d 60 receipt
- thermisch papier
- breedte rol: 80 mm
- lengte: 15.54 m
- diameter rol: 40 mm
- diameter van de kern: 12.7 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
Technische specificaties
| Producttype | zebra, z-perform 1000d 60 receipt |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Ribbonkwaliteit | z-perform 1000d 60 receipt |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 15.54 m |
| Diameter rol | 40 mm |
| Artikelcode | tt3280 |
| Origineel artikelnummer | 3013286 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.0800 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











