Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3013286 Zebra Z-Perform 1000D 60, 80 mm
Tout afficher:
Imprimantes POS,Paper Rolls
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Perform 1000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 15.54 m
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Perform 1000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 15.54 m |
| Diameter rol | 40 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caractéristiques | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3280 |
| Origineel artikelnummer | 3013286 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0800 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











