
TerugHomeTSC TTP-286MT, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, display, TSPL-EZ, USB, RS232, LPT, Ethernet | 99-135A002-0002
Art: 99-135A002-0002EAN: 5704174855934
TSC TTP-286MT, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, display, TSPL-EZ, USB, RS232, LPT, Ethernet | 99-135A002-0002
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
tsc ttp-286mt — 8 dots/mm (203 dpi), rtc
tsc ttp-286mt is een hoogwaardige 8 dots/mm (203 dpi), rtc van TSC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 241mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- industry
- thermal transfer
- direct thermal
- 8 dots/mm (203 dpi)
- media width (max.): 241mm
- print width (max.): 216 mm
- roll diameter (max.): 208mm
- speed (max.): 152 mm/s
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), rtc |
|---|---|
| Kenmerk | industry |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Printtechnologie | direct thermal |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 241mm |
| Print width (max.) | 216 mm |
| Artikelcode | tscttp286-2 |
| Origineel artikelnummer | 99-135A002-0002 |
| Merk | TSC |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 27.7480 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen








