TSCTSC MX240P, AP/UK-MAL, 8 dots/mm (203 dpi), disp., RTC, TSPL-EZ, USB, RS232, Ethernet | 99-151A001-000M
Beschrijving
tsc mx240p — ap/uk-mal, 8 dots/mm (203 dpi)
tsc mx240p is een hoogwaardige ap/uk-mal, 8 dots/mm (203 dpi) van TSC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer
- 8 dots/mm (203 dpi)
- media width (max.): 114 mm
- print width (max.): 104 mm
- roll diameter (max.): 203mm
- speed (max.): 356 mm/s
- usb
- rs232
Technische specificaties
| Producttype | ap/uk-mal, 8 dots/mm (203 dpi) |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 104 mm |
| Roll diameter (max.) | 203mm |
| Speed (max.) | 356 mm/s |
| Artikelcode | tscmx240-4 |
| Origineel artikelnummer | 99-151A001-000M |
| Merk | TSC |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 20.6880 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?





