Aucun produit n’a été trouvé
TSC99-151A001-000M TSC MX240P, AP/UK-MAL, 8 pts/mm (203 dpi), écran, HTR, TSPL-EZ, USB, RS232, Ethernet
Description
TSC MX240P — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De TSC MX240P is een labelprinter van TSC voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Caractéristiques
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Ethernet
- Ondersteunt: TSPL-EZ
- RAM: 512 MB
- Flash: 512 MB
- Meegeleverd: cable (USB)
Spécifications techniques
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | thermotransfer |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 104 mm |
| Roll diameter (max.) | 203 mm |
| Speed (max.) | 356 mm/s |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Emulaties | TSPL-EZ |
| RAM | 512 MB |
| Flash | 512 MB |
| Specificatie 13 | display (touch scherm) |
| Caractéristiques | real-time clock |
| Meegeleverd | cable (USB) |
| Meegeleverd | netsnoer (connection) |
| Meegeleverd | label printing software |
| Artikelcode | tscmx240-4 |
| Origineel artikelnummer | 99-151A001-000M |
| Merk | TSC |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Industriële printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 20.6880 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?





