
TerugHomeHoneywell PM45, 16 dots/mm (406dpi), disp., USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, WLAN | PM45A12000000400
Art: PM45A12000000400EAN: 6094016760717
Honeywell PM45, 16 dots/mm (406dpi), disp., USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, WLAN | PM45A12000000400
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pm45 — 16 dots/mm (406dpi), disp.
honeywell pm45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 16 dots/mm (406dpi), disp. van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 16 dots/mm (406dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 16 dots/mm (406dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 104mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 250 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 16 dots/mm (406dpi), disp. |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 16 dots/mm (406dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 104mm |
| Diameter rol (max.) | 213mm |
| Snelheid(max) | 250 mm/sec. |
| Artikelcode | intpm45-29 |
| Origineel artikelnummer | PM45A12000000400 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 15.0600 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen









