ZebraZebra ZT411, 12 dots/mm (300 dpi), disp. (kleur), RTC, EPL, ZPL, ZPLII, USB, USB Host, RS232, BT (iOS), Ethernet | ZT41143-T0B0000Z
Beschrijving
zebra zt411 — 12 dots/mm (300 dpi), disp. (kleur)
zebra zt411 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), disp. (kleur) van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- midrange printer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 104mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 254 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- display (kleur) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), disp. (kleur) |
|---|---|
| Kenmerk | midrange printer |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 104mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Artikelcode | ettzt411-25 |
| Origineel artikelnummer | ZT41143-T0B0000Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 19.3180 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







