
Art: PMU2300IIIPBRSUEAN: 5704174310358
Citizen PMU-2300III RS232, 8 dots/mm (203 dpi), presenter | PMU2300IIIPBRSU
Toon alle:
POS Printers,Inbouwprinter
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
citizen pmu-2300iii rs232 — 8 dots/mm (203 dpi), presenter
citizen daarnaast pmu-2300iii rs232 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), presen daarnaastter van CITIZEN, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), rs232 is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermal (two-kleur) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rs232 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): variable paper width (58/67/80/83mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 80 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 150 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- presenter – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- apart bestellen: interface cable – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), presenter |
|---|---|
| Kleur | direct thermal (two-kleur) |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Interface | rs232 |
| Media width (max.) | variable paper width (58/67/80/83mm) |
| Print width (max.) | 80 mm |
| Speed (max.) | 150 mm/s |
| Artikelcode | citpmu2300s2 |
| Origineel artikelnummer | PMU2300IIIPBRSU |
| Merk | CITIZEN |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.4800 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 30 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen








