
TerugHomeBixolon SLP-DX220, 8 dots/mm (203 dpi), USB, USB Host, Ethernet, donkergrijs | SLP-DX220EG/BEG
Art: SLP-DX220EG/BEGEAN: 8785279200376
Bixolon SLP-DX220, 8 dots/mm (203 dpi), USB, USB Host, Ethernet, donkergrijs | SLP-DX220EG/BEG
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
bixolon slp-dx220 — 8 dots/mm (203 dpi), usb
bixolon slp-dx220 is een 8 dots/mm (203 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 60 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- mediabreedte (max): 60 mm
- printbreedte (max.): 54mm
- diameter rol (max.): 130 mm
- snelheid(max): 152 mm/sec.
- usb (type b)
- usb host
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Specificatie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 60 mm |
| Printbreedte (max.) | 54mm |
| Diameter rol (max.) | 130 mm |
| Snelheid(max) | 152 mm/sec. |
| Artikelcode | bixdx220eg |
| Origineel artikelnummer | SLP-DX220EG/BEG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.4440 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen




