BIXOLONBixolon SRP-380, USB, Ethernet, cutter, zwart | SRP-380EK
Beschrijving
bixolon srp-380 — usb, ethernet
bixolon srp-380 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt usb, ethernet van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 7 dots/mm (180 dpi), variable paper width (58/80 mm) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermal – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 7 dots/mm (180 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- variable paper width (58/80 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 72 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 83mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 350 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- ethernet – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | usb, ethernet |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermal |
| Resolutie | 7 dots/mm (180 dpi) |
| Schermformaat | variable paper width (58/80 mm) |
| Print width (max.) | 72 mm |
| Roll diameter (max.) | 83mm |
| Speed (max.) | 350 mm/s |
| Artikelcode | bix380-2 |
| Origineel artikelnummer | SRP-380EK |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 2.5700 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











