
Art: 3006130EAN: 746320953748
Zebra Z-Perform 1000D 60, bonrol, thermisch papier, 50mm | 3006130
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
ontvangstbewijzen — zebra, z-perform 1000d 60 receipt
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige zebra, z-perform 1000d 60 receipt van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met z-perform 1000d 60 receipt, breedte rol: 50 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- z-perform 1000d 60 receipt
- thermisch papier
- breedte rol: 50 mm
- diameter rol: 46 mm
- diameter van de kern: 19 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
- kleur: wit
Technische specificaties
| Producttype | zebra, z-perform 1000d 60 receipt |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Ribbonkwaliteit | z-perform 1000d 60 receipt |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 50 mm |
| Diameter rol | 46 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Artikelcode | tt3747 |
| Origineel artikelnummer | 3006130 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.0659 kg |
| Verpakkingseenheid | 30 |
| Minimale afname | 30 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen






