
Art: 3006130EAN: 746320953748
3006130 Zebra Z-Perform 1000D 60, Bonrolle, Thermopapier, 50mm
Toon alle:
POS-Drucker,Paper Rolls
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Perform 1000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 50 mm
- Diameter rol: 46 mm
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Perform 1000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 50 mm |
| Diameter rol | 46 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Eigenschaften | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3747 |
| Origineel artikelnummer | 3006130 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0659 kg |
| Verpakkingseenheid | 30 |
| Minimale afname | 30 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenZuletzt angesehen






