
TerugHomeMerkenZebraThermal transfer ribbons, Zebra, 2300, wax, 156mm, 900m, Buitenkant, Zwart | 02300BK15690
Art: 02300BK15690EAN: 4805388884718
Thermal transfer ribbons, Zebra, 2300, wax, 156mm, 900m, Buitenkant, Zwart | 02300BK15690
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — zebra, 2300
thermal transfer ribbons is een zebra, 2300 van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 2300, rol breedte: 156mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- 2300
- wax
- rol breedte: 156mm
- kern breedte: 156mm
- kern: 25.4mm
- lengte: 900m
- inktzijde: buitenkant
Technische specificaties
| Producttype | zebra, 2300 |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Minimale afname | 2300 |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Rol breedte | 156mm |
| Kern breedte | 156mm |
| Kern | 25.4mm |
| Artikelcode | tt2541 |
| Origineel artikelnummer | 02300BK15690 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 1.2860 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 6 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







