
Aucun produit n’a été trouvé
RetourAccueilRubans à transfert thermique, Zebra, 2300, cire, 156 mm, 900 m, Out, Noir | 02300BK15690
Art: 02300BK15690EAN: 4805388884718
Rubans à transfert thermique, Zebra, 2300, cire, 156 mm, 900 m, Out, Noir | 02300BK15690
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 2300
- Specificatie 3: wax
- Rol breedte: 156 mm
- Kern breedte: 156 mm
- Kern: 25.4 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 2300 |
| Specificatie 3 | wax |
| Rol breedte | 156 mm |
| Kern breedte | 156 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 900m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt2541 |
| Origineel artikelnummer | 02300BK15690 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 1.2860 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 6 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis







