ZebraZebra ZT411, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur), RTC, RFID, EPL, ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet | ZT41142-T5E00C0Z
Beschrijving
zebra zt411 — 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur)
zebra zt411 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur) van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- midrange printer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 104 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 356 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur) |
|---|---|
| Kenmerk | midrange printer |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 104 mm |
| Roll diameter (max.) | 203mm |
| Artikelcode | ettzt411-9 |
| Origineel artikelnummer | ZT41142-T5E00C0Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 18.5040 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











