IIYAMAiiyama ProLite IDS, Projected Capacitive, 10 TP, Full HD, USB, USB-C, Ethernet, Android, wit | TW2424AS-W1
Toon alle:
iiyama ProLite IDS
Beschrijving
iiyama prolite tw2424as-w1 — projected capacitive, 10 tp
iiyama prolite tw2424as-w1 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt projected capacitive, 10 tp van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 60.5 cm (23,8''), multi touch (10 points) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 60.5 cm (23,8'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 14ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 250cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | projected capacitive, 10 tp |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 60.5 cm (23,8'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (100x100 mm) |
| Artikelcode | iiytw2424-w1 |
| Origineel artikelnummer | TW2424AS-W1 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 6.1600 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









