
Art: TD1120-BK-90K1EAN: 5711045503375
Touch 90 Light 1D, kabel (USB), donkergrijs | TD1120-BK-90K1
Toon alle:
Barcode lezers,Hand scanners
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
touch 90 light 1d — kabel (usb), donkergrijs
touch 90 light 1d is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt kabel (usb), donkergrijs van DATALOGIC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 1d, leesbreedte: 90 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- retail – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1d – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- lineaire imager – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- leesbreedte: 90 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 0 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 153kg – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- incl.: kabel (usb) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- tafelmontage – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | kabel (usb), donkergrijs |
|---|---|
| Toepassing | retail |
| Scantechnologie | 1d |
| Scantechnologie | lineaire imager |
| Leesbreedte | 90 mm |
| Minimale afname | 0 |
| Kenmerk | 153kg |
| Artikelcode | dltd90ukit |
| Origineel artikelnummer | TD1120-BK-90K1 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | barcode lezers |
| Garantie | 60 maanden |
| Gewicht | 0.5080 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken






