
Art: T69219QGEAN: 4805388885289
Thermal transfer ribbons, Armor-Iimak, wax, 220mm, 450m, Buitenkant, zwart | T69219QG
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, wax
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, wax van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met awr 1, rol breedte: 220 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- wax
- awr 1
- rol breedte: 220 mm
- kern breedte: 220 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 450 m
- inktzijde: buitenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, wax |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Kenmerk | awr 1 |
| Rol breedte | 220 mm |
| Kern breedte | 220 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt5825 |
| Origineel artikelnummer | T69219QG |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 2.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







