
Art: T64210IOEAN: 6094019668645
ARMOR thermisch transfer lint, APR 560 wax/hars, 60mm, licht blauw | T64210IO
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — armor-iimak, apr 560
thermal transfer ribbons is een armor-iimak, apr 560 van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met apr 560, rol breedte: 60 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- armor-iimak
- apr 560
- rol breedte: 60 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 300 m
- kleur: licht blauw
Technische specificaties
| Producttype | armor-iimak, apr 560 |
|---|---|
| Kenmerk | armor-iimak |
| Ribbonkwaliteit | apr 560 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | licht blauw |
| Artikelcode | tt3042 |
| Origineel artikelnummer | T64210IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen






