
Art: T63252IOEAN: 6094029812823
ARMOR thermisch transfer lint, AXR7+ hars, 114mm, zwart | T63252IO
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, axr 7+
thermal transfer ribbons is een inkanto, axr 7+ van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met axr 7+, rol breedte: 114 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- axr 7+
- hars
- rol breedte: 114 mm
- kern breedte: 114 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 360 m
- inktzijde: binnenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, axr 7+ |
|---|---|
| Minimale afname | inkanto |
| Minimale afname | axr 7+ |
| Minimale afname | hars |
| Rol breedte | 114 mm |
| Kern breedte | 114 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt2834 |
| Origineel artikelnummer | T63252IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.3800 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken




