
TerugHomeBixolon SPP-L310, USB, RS232, BT (iOS), 8 dots/mm (203 dpi), linerless, ZPLII, CPCL | SPP-L310IKL5/BEG
Art: SPP-L310IKL5/BEGEAN: 8785279200956
Bixolon SPP-L310, USB, RS232, BT (iOS), 8 dots/mm (203 dpi), linerless, ZPLII, CPCL | SPP-L310IKL5/BEG
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
bixolon spp-l310 — usb, rs232
bixolon spp-l310 is een usb, rs232 van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- mobiele printer
- direct thermal
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- media width (max.): 80 mm
- print width (max.): 72 mm
- roll diameter (max.): 50mm
- speed (max.): 102 mm/s
- usb
Technische specificaties
| Producttype | usb, rs232 |
|---|---|
| Kenmerk | mobiele printer |
| Printtechnologie | direct thermal |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 80 mm |
| Print width (max.) | 72 mm |
| Roll diameter (max.) | 50mm |
| Artikelcode | bixl310ik5l |
| Origineel artikelnummer | SPP-L310IKL5/BEG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.8590 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen




