HoneywellHoneywell PX65A 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur), RFID, Ethernet, multi-IF | PX65A00EU0000200
Beschrijving
honeywell px65a 8 dots/mm (203 dpi) — disp. (kleur), rfid
honeywell px65a 8 dots/mm (203 dpi) is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt disp. (kleur), rfid van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 170mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 170mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 167.4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 225mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- ethernet (10/100 mbit) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi interface (rs232, usb) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- ram: 256 mb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | disp. (kleur), rfid |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 170mm |
| Printbreedte (max.) | 167.4mm |
| Snelheid(max) | 225mm/sec. |
| Interface | ethernet (10/100 mbit) |
| Artikelcode | intpx65-11 |
| Origineel artikelnummer | PX65A00EU0000200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 17.7550 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











