IIYAMAiiyama ProLite LFDs, Full HD, USB, RS232, Ethernet, kabel (RS232), zwart | LE4341S-B2
Toon alle:
iiyama ProLite LFDs Version
Beschrijving
iiyama prolite le4341s-b2 — full hd, usb
iiyama prolite le4341s-b2 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt full hd, usb van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 107.9 cm (42.5''), resolutie: 1920x1080 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 107.9 cm (42.5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (200x200 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 350cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kijkhoek: 178/178°(h/v) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- contrast: 1200:1 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | full hd, usb |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 107.9 cm (42.5'') |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (200x200 mm) |
| Responstijd | 8ms |
| Helderheid | 350cd |
| Artikelcode | iiyle4341s1-2 |
| Origineel artikelnummer | LE4341S-B2 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | scherm (non-touch) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 11.2520 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?








