55080-90008 - Bonnenrollen, Heipa, thermisch papier, 80 mm, 85 mm, 12,7 mm, wit
Toon alle:
Categorieën
Beschrijving
ontvangstbewijzen — heipa, thermisch papier
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige heipa, thermisch papier van HEIPA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met breedte rol: 80 mm, lengte: 92 m is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heipa
- thermisch papier
- breedte rol: 80 mm
- lengte: 92 m
- diameter rol: 85 mm
- diameter van de kern: 12.7 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
- kleur: wit
Technische specificaties
| Producttype | heipa, thermisch papier |
|---|---|
| Kenmerk | heipa |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 92 m |
| Diameter rol | 85 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Artikelcode | rot8096maf |
| Origineel artikelnummer | 55080-90008 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.3990 kg |
| Verpakkingseenheid | 32 |
| Minimale afname | 32 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











