45070-40709 - Bonnenrollen, Heipa, gewoon papier, 70 mm, 72 mm, 12,7 mm, wit
Toon alle:
Categorieën
Beschrijving
ontvangstbewijzen — heipa, normaal papier
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige heipa, normaal papier van HEIPA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met breedte rol: 70 mm, lengte: 50 m is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heipa
- normaal papier
- breedte rol: 70 mm
- lengte: 50 m
- diameter rol: 72 mm
- diameter van de kern: 12.7 mm
- gramgewicht: 60 g
- kleur: wit
Technische specificaties
| Producttype | heipa, normaal papier |
|---|---|
| Kenmerk | heipa |
| Materiaal | normaal papier |
| Breedte rol | 70 mm |
| Lengte | 50 m |
| Diameter rol | 72 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Artikelcode | ron7050 |
| Origineel artikelnummer | 45070-40709 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.2080 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











