T25153IO- Thermische transferlinten, Inkanto, AXR 7+, Hars, 40mm, 450 m, In, Zwart
Toon alle:
Categorieën
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, axr 7+
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, axr 7+ van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met axr 7+, rol breedte: 40mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- axr 7+
- hars
- rol breedte: 40mm
- kern breedte: 40 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 450 m
- inktzijde: binnenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, axr 7+ |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | axr 7+ |
| Ribbonkwaliteit | hars |
| Rol breedte | 40mm |
| Kern breedte | 40 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt4998 |
| Origineel artikelnummer | T25153IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.1800 kg |
| Verpakkingseenheid | 25 |
| Minimale afname | 25 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









