
TerugHomeThermal transfer ribbons, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wax, 63 mm, 153m, Buitenkant, Zwart | I90161-0
Art: I90161-0EAN: 4805388885067
Thermal transfer ribbons, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wax, 63 mm, 153m, Buitenkant, Zwart | I90161-0
Toon alle:
Categorieën
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — honeywell, wax
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige honeywell, wax van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met tmx 1310 / gp02, rol breedte: 63 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- honeywell
- wax
- tmx 1310 / gp02
- rol breedte: 63 mm
- kern breedte: 63 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 153 m
- rolls/box: 10 rolls
Technische specificaties
| Producttype | honeywell, wax |
|---|---|
| Merk | honeywell |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Kenmerk | tmx 1310 / gp02 |
| Rol breedte | 63 mm |
| Kern breedte | 63 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt5226 |
| Origineel artikelnummer | I90161-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 1.2280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







