
TerugHomeZebra ZD411-HC, 12 dots/mm (300 dpi), RTC, USB, USB Host, BT (BLE), Ethernet, EPLII, ZPLII, kabel (USB), wit | ZD4AH23-D0EE00EZ
Art: ZD4AH23-D0EE00EZEAN: 6152905828877
Zebra ZD411-HC, 12 dots/mm (300 dpi), RTC, USB, USB Host, BT (BLE), Ethernet, EPLII, ZPLII, kabel (USB), wit | ZD4AH23-D0EE00EZ
Toon alle:
Zebra ZD411-HC Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
zebra zd411-hc — 12 dots/mm (300 dpi), rtc
zebra zd411-hc is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), rtc van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 58mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- gezondheidszorg – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 58mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 54mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 127mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 102 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- desinfecteerbare behuizing – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), rtc |
|---|---|
| Toepassing | gezondheidszorg |
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 58mm |
| Printbreedte (max.) | 54mm |
| Diameter rol (max.) | 127mm |
| Artikelcode | ettzd411-2 |
| Origineel artikelnummer | ZD4AH23-D0EE00EZ |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.3900 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







