BIXOLONBIXOLON SPP-R200IIIPLUS, 8 dots/mm (203 dpi), USB, RS232, BT (iOS, 5.0) | SPP-R200IIIiaK/BEGe
Beschrijving
bixolon spp-r200iiiplus — 8 dots/mm (203 dpi), usb
bixolon spp-r200iiiplus is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 58 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 58 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 48 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 40mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 90 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rs232 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 58 mm |
| Printbreedte (max.) | 48 mm |
| Diameter rol (max.) | 40mm |
| Snelheid(max) | 90 mm/s |
| Artikelcode | bix2003iak |
| Origineel artikelnummer | SPP-R200IIIiaK/BEGe |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.6640 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?





