
Art: T63348IOEAN: 6094018385390
ARMOR thermisch transfer lint, APR 6 wax/hars, 130mm, zwart | T63348IO
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, apr 6
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, apr 6 van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met apr 6, rol breedte: 130 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- apr 6
- wax/hars
- rol breedte: 130 mm
- kern breedte: 130 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 450 m
- inktzijde: buitenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, apr 6 |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | apr 6 |
| Ribbonkwaliteit | wax/hars |
| Rol breedte | 130 mm |
| Kern breedte | 130 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt2979 |
| Origineel artikelnummer | T63348IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.5600 kg |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Minimale afname | 5 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen



