ZebraZebra Z-Select 2000D, labelrol, thermisch papier, 57x76mm | 3007209-T
Beschrijving
zebra z-select 2000d — labelrol, thermisch papier
zebra z-select 2000d is een hoogwaardige labelrol, thermisch papier van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met kern: 25.4mm, diameter: 127mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- labelrol
- thermisch papier
- premium coated
- voor desktop-printers
- kern: 25.4mm
- diameter: 127mm
- afmetingen (wxh): 57x76mm
- 930 etiketten/ rollen
Technische specificaties
| Producttype | labelrol, thermisch papier |
|---|---|
| Materiaal | labelrol |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Kenmerk | premium coated |
| Montage | voor desktop-printers |
| Kern | 25.4mm |
| Diameter | 127mm |
| Artikelcode | tt0224 |
| Origineel artikelnummer | 3007209-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.6220 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









