TSCTSC TDM-30, media hanger, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT, WLAN, NFC | 99-083A502-1012
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
tsc tdm-30 — 8 dots/mm (203 dpi), usb
tsc tdm-30 is een hoogwaardige 8 dots/mm (203 dpi), usb van TSC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 80 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch
- 8 dots/mm (203 dpi)
- mediabreedte (max): 80 mm
- printbreedte (max.): 72 mm
- diameter rol (max.): 40mm
- snelheid(max): 102 mm/s
- etiketten sensor
- usb
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 80 mm |
| Printbreedte (max.) | 72 mm |
| Diameter rol (max.) | 40mm |
| Snelheid(max) | 102 mm/s |
| Artikelcode | tsctdm30-2 |
| Origineel artikelnummer | 99-083A502-1012 |
| Merk | TSC |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.7060 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?








