
Art: PP-A4538-03851-9005EAN: 6094030335342
POSPOLE Mounting Arm | PP-A4538-03851-9005
Toon alle:
Toebehoren,POSPOLE Mounts
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
pospole montagebeugeling arm — montagebeugeling arm
pospole montagebeugeling arm is een hoogwaardige montagebeugeling arm van POSPOLE, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 38-45mm, arm length: 200mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 38-45mm
- fix version
- slot voor kensington slot
- arm length: 200mm
- incl. 120mm cable houder and ring
- kleur: jet black
Technische specificaties
| Producttype | montagebeugeling arm |
|---|---|
| Schermformaat | 38-45mm |
| Uitvoering | fix version |
| Indeling | slot voor kensington slot |
| Arm length | 200mm |
| Schermformaat | incl. 120mm cable houder and ring |
| Kleur | jet black |
| Artikelcode | pospa4538 |
| Origineel artikelnummer | PP-A4538-03851-9005 |
| Merk | POSPOLE |
| Categorie | kassalades |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.5220 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







