HoneywellHoneywell PM45, 24 dots/mm (600 dpi), peeler, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45A10000030600
Beschrijving
honeywell pm45 — 24 dots/mm (600 dpi), peeler
honeywell pm45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24 dots/mm (600 dpi), peeler van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 24 dots/mm (600 dpi), media width (max.): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 24 dots/mm (600 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 106mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 150 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24 dots/mm (600 dpi), peeler |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 24 dots/mm (600 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 106mm |
| Roll diameter (max.) | 213mm |
| Speed (max.) | 150 mm/s |
| Artikelcode | intpm45-8 |
| Origineel artikelnummer | PM45A10000030600 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 16.3620 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









