
TerugHomeHoneywell PM45, 12 dots/mm (300 dpi), rewind, LTS, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45A10000030300
Art: PM45A10000030300EAN: 6094019328334
Honeywell PM45, 12 dots/mm (300 dpi), rewind, LTS, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45A10000030300
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pm45 — 12 dots/mm (300 dpi), rewind
honeywell pm45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), rewind van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 106mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 300 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), rewind |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 106mm |
| Roll diameter (max.) | 213mm |
| Speed (max.) | 300 mm/s |
| Artikelcode | intpm45-7 |
| Origineel artikelnummer | PM45A10000030300 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 16.3730 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken










