HoneywellHoneywell PM45, 12 dots/mm (300 dpi), disp., USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, WLAN | PM45A12000000300
Beschrijving
honeywell pm45 — 12 dots/mm (300 dpi), disp.
honeywell pm45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), disp. van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 106mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 300 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), disp. |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 106mm |
| Diameter rol (max.) | 213mm |
| Snelheid(max) | 300 mm/sec. |
| Artikelcode | intpm45-6 |
| Origineel artikelnummer | PM45A12000000300 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 15.1800 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











