ZebraZebra ZT421, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, disp. (kleur), RTC, EPL, ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet | ZT42162-T2E0000Z
Beschrijving
zebra zt421 — 8 dots/mm (203 dpi), cutter
zebra zt421 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), cutter van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 178 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- midrange printer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 178 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 168 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 305 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (2x) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), cutter |
|---|---|
| Kenmerk | midrange printer |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 178 mm |
| Printbreedte (max.) | 168 mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Artikelcode | ettzt421-5 |
| Origineel artikelnummer | ZT42162-T2E0000Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 21.9580 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











