
Art: ZD22042-T1EG00EZEAN: 6094023729769
Zebra ZD220, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, EPLII, ZPLII, USB | ZD22042-T1EG00EZ
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
zebra zd220 — 8 dots/mm (203 dpi), peeler
zebra zd220 is een 8 dots/mm (203 dpi), peeler van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 112 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- media width (max.): 112 mm
- print width (max.): 104 mm
- roll diameter (max.): 127mm
- ribbon core: 12
- 7mm
- speed (max.): 102 mm/s
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), peeler |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 112 mm |
| Print width (max.) | 104 mm |
| Roll diameter (max.) | 127mm |
| Ribbon core | 12 |
| Artikelcode | ettzd220-4 |
| Origineel artikelnummer | ZD22042-T1EG00EZ |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 3.4920 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen






