ZebraZebra Z-Select 2000D, labelrol, thermisch papier, removeable, 38x25mm | 800261-107
Beschrijving
zebra z-select 2000d — labelrol, thermisch papier
zebra z-select 2000d is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt labelrol, thermisch papier van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met kern: 25.4mm, diauitgerust meter: 127mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- labelrol – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermisch papier – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- removeable – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- voor desktop-printers – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kern: 25.4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter: 127mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afmetingen (wxh): 38x25mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 2580 etiketten/ rollen – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | labelrol, thermisch papier |
|---|---|
| Materiaal | labelrol |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Kenmerk | removeable |
| Montage | voor desktop-printers |
| Kern | 25.4mm |
| Diameter | 127mm |
| Artikelcode | eti268 |
| Origineel artikelnummer | 800261-107 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.4416 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











