CITIZENCitizen CMP-25L, USB, RS232, 8 dots/mm (203 dpi), display, ZPL, CPCL | CMP25XUXZL
Beschrijving
citizen cmp-25l — usb, rs232
citizen daarnaast cmp-25l is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt usb, rs232 van CITIZEN, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermal – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 58 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 48 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 56 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 127 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rs232 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | usb, rs232 |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermal |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 58 mm |
| Print width (max.) | 48 mm |
| Roll diameter (max.) | 56 mm |
| Speed (max.) | 127 mm/s |
| Artikelcode | cit25 |
| Origineel artikelnummer | CMP25XUXZL |
| Merk | CITIZEN |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 5 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









