GETACGetac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, GPS, USB, RS232, BT, Ethernet, 4G, SSD, Win. 11 Pro, RB | FT7164TI1MMX
Toon alle:
Getac F110 Version
Beschrijving
getac f110g7 — 29,5cm (11
getac f110g7 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 29,5cm (11 van GETAC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 29.5 cm (11.6''), resolutie: 1920x1080 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- ultra robuuste – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 29.5 cm (11.6'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- gps – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- camera (8 mp) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 29,5cm (11 |
|---|---|
| Kenmerk | ultra robuuste |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 29.5 cm (11.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Artikelcode | getf110g7-14 |
| Origineel artikelnummer | FT7164TI1MMX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.7280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









