
Art: E931600EAN: 6152007650659
E931600- Elo Pay 10', 25,4 cm (10''), USB-C, BT (5.0), SSD, Android, USB, GMS, zwart
Toon alle:
Elo Pay 10" Version
Snelle levering & direct specialistisch advies
Zekerheid & support wanneer het écht telt
Technisch advies op maat Onze specialisten ondersteunen je bij de juiste productkeuze en integratie binnen jouw omgeving.
Voor 17:00 besteld, morgen in huis Bestellingen vóór 17:00 uur worden dezelfde dag verwerkt en de volgende werkdag geleverd.
Europese distributie Met onze Europese dekking leveren wij snel en efficiënt aan klanten in meerdere landen.
Direct uit voorraad leverbaar Dankzij ruime voorraad kunnen wij snel leveren en projecten zonder vertraging ondersteunen.
Beschrijving
ELO Elo Pay 10', 25.4 cm (10''), USB-C, BT (5.0), SSD, Android, USB, GMS, zwart
Met de ELO Elo Pay 10', 25.4 cm (10''), USB-C, BT (5.0), SSD, Android, USB, GMS, zwart haalt u een display- of terminaloplossing in huis die is afgestemd op professioneel gebruik in self-service, balieomgevingen en digitale informatiepunten. Een helder scherm en relevante technische specificaties dragen bij aan een vlotte gebruikerservaring voor medewerkers en eindgebruikers. Daardoor verlopen transacties, registraties of presentaties efficiënter. Het resultaat is een betrouwbare basis voor een moderne werkplek.
Belangrijkste voordelen
- Geschikt voor professionele interactie en duidelijke informatieweergave in self-service, balieomgevingen en digitale informatiepunten.
- Veelzijdig aan te sluiten via USB-C, Bluetooth (class 5.0).
- Schermspecificaties die passen bij professioneel gebruik: 25.4 cm (10''), 1920x1200 pixels, 500 cd/m², Capacitief.
- Direct praktisch inzetbaar dankzij meegeleverde onderdelen zoals USB, USB-C, voeding (EU, UK, US), Google Mobile Services, Quick Start Guide.
- Ondersteunt of wordt geleverd met Android (12).
Technische specificaties
| Productcategorie | Touchscreen |
| Besturingssysteem | Android (12) |
| RAM | 4GB |
| SSD | 64 GB |
| Kleur | zwart |
| Connectiviteit/Interface | USB-C, Bluetooth (class 5.0) |
| Schermdiagonaal | 25.4 cm (10'') |
| Resolutie | 1920x1200 pixels |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Touch-technologie | Capacitief |
| In de doos | incl.: USB, USB-C, voeding (EU, UK, US), Google Mobile Services, Quick Start Guide |
| Garantie | 36 maanden |
| ARTNUM | E931600 |
| MANUFACTURER | ELO |
| Gewicht | 6,9900 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken


























