TerugHome38-T145100-10LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 145 mm, H: 100 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Art: 38-T145100-10LFEAN: 9506436289756
38-T145100-10LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 145 mm, H: 100 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 145 mm, H: 100 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
De TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 145 mm, H: 100 mm, D: 203 mm, K: 76 mm helpt u om de kwaliteit en betrouwbaarheid van uw dagelijkse verbruiksmaterialen op peil te houden. In professionele werkomgevingen zorgt dit artikel ervoor dat apparatuur soepel blijft werken en de output consistent blijft. Daarmee verkleint u het risico op stilstand of kwaliteitsverlies. Een verstandige keuze voor bedrijven die op voorspelbare prestaties vertrouwen.