TerugHomeTagsLabel Roll38-T115170-10LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 115 mm, H: 170 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Art: 38-T115170-10LFEAN: 9505342715939
38-T115170-10LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 115 mm, H: 170 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 115 mm, H: 170 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 115 mm, H: 170 mm, D: 203 mm, K: 76 mm vormt een solide basis voor een stabiele workflow in professionele werkomgevingen. Door te kiezen voor een passend verbruiksartikel voorkomt u compatibiliteitsproblemen en houdt u de output van uw hardware op niveau. Dat maakt dit product waardevol voor organisaties die geen concessies willen doen aan continuïteit. U investeert hiermee in een praktische en betrouwbare aanvulling op uw bestaande systeem.