TerugHome38-T104074-14LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 104 mm, H: 74 mm, D: 57 mm, K: 19 mm
Art: 38-T104074-14LFEAN: 9508622721897
38-T104074-14LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 104 mm, H: 74 mm, D: 57 mm, K: 19 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 104 mm, H: 74 mm, D: 57 mm, K: 19 mm
De TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 104 mm, H: 74 mm, D: 57 mm, K: 19 mm helpt u om de kwaliteit en betrouwbaarheid van uw dagelijkse verbruiksmaterialen op peil te houden. In professionele werkomgevingen zorgt dit artikel ervoor dat apparatuur soepel blijft werken en de output consistent blijft. Daarmee verkleint u het risico op stilstand of kwaliteitsverlies. Een verstandige keuze voor bedrijven die op voorspelbare prestaties vertrouwen.